fidarnic
شرکت فیدارنیک

دستگاه التراسونیک

" منتشر شده توسط : شرکت فیدارنیک "

دستگاه التراسونیک

دستگاه التراسونیک چیست؟ این دستگاه وسیله ای است که از آن برای شستشوی انواع قطعات و وسایل از قبیل ظروف و تجهیزات آزمایشگاهی ، تجهیزات اتاق عمل ، جواهرات ، قطعات خودرو ، ساعت ، برد گوشی ، پروتز های دندان ، قطعات چاپگر ها ، لنز ، انژکتور و … استفاده می شود.

اولتراسونیک دارای یک محفظه می باشد که با آب و یا مواد شوینده پر شده و وسیله ای که قرار است شستشو داده شود در داخل آن انداخته می شود. اندازه محفظه باید مطابق با اندازه وسایلی باشد که قرار است در داخل دستگاه انداخته شده و شستشو داده شود.

نام التراسونیک بر گرفته از امواج فراصوت است. گوش انسان می تواند صدا ها در محدوده فرکانسی 20 تا 20 هزار هرتز را بشود. امواج فراصوتی که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند ، معمولا 40 هزار هرتز تا چندین مگاهرتز بوده و فراتر از محدوده شنوایی انسان هاست. این امواج فراصوت را می توان با استفاده از ترانسدیوسر به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و از آن برای پاکسازی و شستشو استفاده کرد. در ادامه روش کار دستگاه التراسونیک را به صورت کامل و دقیق بیان کرده ایم.

روش کار دستگاه التراسونیک

دستگاه آلتراسونیک بر اساس پدیده کاویتاسیون کار می کند. به این صورت که قطعه ای که قرار است شستشو داده شود ،

دستگاه التراسونیک

در داخل مخزن پر از آب انداخته می شود. امواج ماورا صوتی با استفاده از ترانسدیوسر و یا پیزوالکتریک ایجاد شده و بعد به دیواره ها و کف مخزن اعمال می شود. و  باعث ایجاد میلیون ها حباب های بسیار ریز در حد میکرومتر می شوند که با چشم عادی قابل رویت نیستند. این حباب ها به همه قسمت های قطعه ای که در داخل دستگاه انداخته شده است ، نفوذ کرده و بعد از برخورد منفجر می شوند. این عمل پدیده کاویتاسیون نامیده می شود.

خرید دستگاه التراسونیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه التراسونیک با ما تماس بگیرید. شرکت فیدار انواع دستگاه های التراسونیک با برند های ایرانی و خارجی را عرضه می کند. همانطور که بیان کردیم این دستگاه در انواع و مدل های مختلف می باشد. برای خرید دستگاه التراسونیک با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید‌.

خرید دستگاه التراسونیک

این انفجار های کوچک باعث آزاد شدن انرژی شده و در اثر این انرژی کثیفی ها ، چربی ها و هر ماده ای که روی قطعه چسبیده باشد ، جدا شده و در آب حل می شود. مزیت دیگر دستگاه اولتراسونیک کلینر این است که برای استفاده از آن نیاز به مواد شیمیایی نبوده و با آب عادی و یا مقطر به راحتی می توان انواع وسایل را شستشو کرد. البته در مواردی ، مخصوصا در آلتراسونیک های صنعتی که شدت کثیفی ها بالا بوده و روغن های صنعتی بر روی قطعه ها در طول سالیان خشک و سفت شده اند ، از محلول های شوینده مخصوص آلتراسونیک و چربی زدا نیز در محلول داخل محفظه دستگاه استفاده می شود.

قیمت دستگاه التراسونیک

قیمت دستگاه التراسونیک صنعتی در درجه اول به برند دستگاه بستگی دارد. برند های معروف خارجی قیمت بالا تری نسبت به برند های ایرانی دارند. هر چه امکانات دستگاه بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. امکاناتی از قبیل صفحه نمایش دیجیتالی ، جنس دستگاه ، داشتن تایمر ، داشتن شیر تخلیه و موارد دیگر. قیمت دستگاه التراسونیک صنعتی به دلیل داشتن ظرفیت بالا تر و ژنراتور های قوی تر قیمت بیشتری دارند. از طرف دیگر قیمت دستگاه التراسونیک ایرانی با امکانات مشابه نسبت به التراسونیک با برند های خارجی مناسب تر است. حمام التراسونیک

این ویدیو رو از دست ندید – ویدیو معرفی کامل دستگاه التراسونیک ۲۸ لیتری فیدارنیک :

انواع دستگاه التراسونیک

دستگاه التراسونیک کاربرد های بسیار زیادی داشته و در مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله پرکاربرد ترین دستگاه های آلتراسونیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • التراسونیک آزمایشگاهی
 • دستگاه التراسونیک صنعتی
 • دستگاه التراسونیک طلا سازی
 • التراسونیک گوشی
 • دستگاه التراسونیک خانگی

امروزه در صنایع مختلف، جهت پاکسازی اشیا، فلزات، پلاستیک، شیشه، سرامیک و … به تمیزکاری دقیق و سریع نیاز است که این کار با روش های ساده شدنی نیست. به همین دلیل استفاده از دستگاه التراسونیک در این مکان ها، می تواند گزینه مناسبی باشد. با این پاک کننده تقریباً می توان هر نوع آلایندگی، ابزار و قطعه ای را به راحتی تمیز کرد. در ادامه شما را با کاربردهای مختلف دستگاه التراسونیک آشنا می کنیم :

التراسونیک آزمایشگاهی

استفاده از این دستگاه التراسونیک در آزمایشگاه ها نیز کارساز است، در واقع به واسطه دستگاه اولتراسونیک می توان ظروف و ابزارهای آزمایشگاهی را شستشو داد تا تمامی پروتئین، خون، باکتری، میکروب، مواد شیمیایی و … از آنها جدا گردد. از آنجایی که تجهیزات کاربردی در این مکان ها، معمولاً کوچک هستند و مواد مختلف به آنها می چسبد؛ شستشویشان بسیار وقت گیر بوده و گاهی جهت تمیز کردن این دسته از اجسام، چندین ساعت زمان نیاز است. به همین دلیل وجود یک دستگاه التراسونیک در این مکان ها کارساز بوده و عملیات شستشو را سرعت می بخشد.

قیمت دستگاه التراسونیک

دستگاه اولتراسونیک آزمایشگاهی از تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که از آن برای شستشوی ظروف آزمایشگاهی استفاده می شود. شستشوی وسایلی از قبیل لوله های آزمایشگاهی بسیار باریک ، لوله ها یی که شامل خون خشک شده بر روی آن هستند ، برس های شستشو ، انواع وسایل نمونه گیری ، تجهیزات نمونه برداری و … از جمله وسایلی هستند که حتما باید قبل از قرار گرفتن در اتوکلاو در داخل دستگاه التراسونیک آزمایشگاهی قرار گرفته و شستشو داده شوند و بعد وارد مرحله استریل شوند.

کار برخی صنایع، تولید محلول های همگن است، در گذشته جهت همگن سازی محلول ها از همزن های مکانیکی استفاده می شد که کاری زمان گیر بود. به همین دلیل امروزه به جای همزن های مکانیکی از دستگاه التراسونیک استفاده می شود؛ زیرا امواج التراسونیک با نفوذ به محلول، میلیون ها حباب ریز ایجاد نموده که منجر به تشکیل تلاطمی میکروسکوبی در داخل محلول شده که قدرتمند بودن این تلاطم، در سریع ترین زمان ممکن، سبب یکنواخت و همگن شدن محلول می گردد.

دستگاه التراسونیک صنعتی

دستگاه کروماتوگرافی نیز از تجهیزات بسیار مهم آزمایشکاهی می باشد که میتوان برای کارایی بهتر آن، از التراسونیک آزمایشگاهی استفاده کرد. التراسونیک آزمایشگاهی ( هموژنایزر التراسونیک ) در اتاق عمل نیز برای شستشوی تجهیزات قبل از ضد عفونی و استریل برای شستشوی تجهیزات جراحی کاربرد دارد. در کل تجهیزاتی که نقاط کور زیادی داشته و با برس ها و … قابل شستشوی کامل نمی باشند از با استفاده از این دستگاه قابل شستشو می باشند.

دستگاه التراسونیک صنعتی

امروزه جهت شستشو و پاکسازی قطعات صنعتی، انژکتور، شیرآلات و ابزارآلات نیز از دستگاه التراسونیک صنعتی استفاده می شود. همچنین از این تجهیز در محیط های صنعتی جهت پاکسازی اشیای پلاستیکی، شیشه ای، فلزات سبک و فولاد نیز استفاده می شود؛ بطوری که این لوازم بعد از چند دقیقه شستشو، بطور شگفت انگیزی براق و نو می گردند.

در صنایع صنعتی تمیز نگه داشتن تجهیزات و قطعات صنعتی امری بسیار ضروری بوده و باعث افزایش ماندگاری و پایداری صنایع می شود. خطوط تولید ماشین آلات صنعتی ، خودرو سازی ، شرکت های تولید کننده قطعات خودرو ها ، کارخانه های فولاد و در کل صنایع مختلف همواره شاهد کثیفی قطعاتشان و آلوده بودن آنها به روغن های صنعتی و … هستند. روش های زیادی برای شستشوی قطعات صنعتی وجود دارد. ولی جداسازی و پاکسازی چربی هایی که بر روی قطعات در طول سال ها سفت شده و در نقاط کور آنها نفوذ کرده اند ، بسیار مشکل می باشد.

دستگاه التراسونیک صنعتی

یکی از بهترین و کارآمد ترین روش ها دستگاه التراسونیک صنعتی می باشد. دستگاه اولتراسونیک صنعتی نسبت به سایر مدل ها اندازه بزرگتری داشته و می تواند قطعات با اندازه های بزرگ را در داخل آنها شستشو داد. در دستگاه التراسونیک صنعتی قسمت ژنراتور از محفظه کاملا  جدا بوده و به راحتی می توان عملیات شستشو را انجام داد. هنگام شستشو می توان با توجه به نوع کثیفی و جنس قطعه محلول های شستشو دهنده نیز به آب محفظه افزود.

دستگاه التراسونیک طلا سازی

دستگاه التراسونیک صتعتی

از آنجایی که دستگاه التراسونیک عمل تمیز کاری را با ملایمت و ظرافت بالا اجرا می کند، می توان از آن جهت پاکسازی جواهرات و طلاهای ظریف استفاده کرد. با این تجهیز می توان جرم های طلا و جواهرات کهنه و استفاده شده را بدون جداسازی بخش های مختلف طلا از هم، به راحتی پاک کرد. این روش پاکسازی، هیچ آسیبی به اشیا وارد نمی کند و با آن، تمیز کاری بخش های پیچیده طلاها و جواهرات به راحتی صورت می گیرد. در حالت کلی با روش التراسونیک، جواهرات کاملاً تمیز و براق شده و جرم آنها گرفته می شود.

دستگاه التراسونیک طلا سازی علاوه بر کارگاه های طلا سازی ، در تعمیرات طلا ، نقره فروشی ها و نیز جواهر سازی کاربرد دارد. جواهرات به دلیل ساختار آنها و طراحی های مختلف هم در مراحل ساخت و هم در طی سال ها استفاده دچار کثیفی هایی می شوند که پاک کردن آنها فقط با دستگاه التراسونیک طلا سازی به بهترین کیفیت انجام می شود. اندازه این دستگاه کوچک بوده و برای شستشوی زیور آلات مناسب می باشد. از این دستگاه برای شستشوی ساعت نیز استفاده می شود . حباب هایی که امواج آلتراسونیک ایجاد می کنند ، به قسمت های مختلف و ریز جواهرات نفوذ کرده و کثیفی ها را جدا می کنند .

ساعت سازی

استفاده از دستگاه التراسونیک در تمامی مراکز بزرگ تولید ساعت و تعمیر ساعت الزامیست. زیرا طلاها بخش های بسیار ریزی دارند که به مرور ممکن است جرم بگیرند یا زنگ بزنند. معمولاً در ساعت سازی ها، از ژنراتورهای 40 کیلوهرتزی استفاده می گردد؛ چرا که ساعت ها دارای منافذ بسیار ریز بوده و جهت شستشوی آنها، به فرکانس بالایی نیاز است. فرکانس بالا باعث می شود تمامی آلایندگی های موجود در منافذ ساعت ها پاک شده و تمامی بخش های آنها به خوبی تمیز شود.

استفاده از دستگاه التراسونیک صنعتی در مراکز پزشکی

تجهیزات پزشکی جزو لوازم حساس بوده و تمیز کاری و استریل آنها، باید به طور کاملاً استاندارد و ایمن صورت گیرد تا تمامی آلودگی ها، عفونت، خون و … از آنها زدوده شود. دستگاه التراسونیک برای پاکسازی این دسته از تجهیزات و آلودگی ها بسیار مناسب است.

کاربرد دستگاه التراسونیک در دندانپزشکی

دندانپزشکی از دیگر محیط هاییست که نیاز به رعایت بهداشت بالایی داشته و تجهیزات و ابزار آلات کاربردی در این محیط را، باید به نحو احسنت ضدعفونی و استریل کرد تا بیماری از فردی به فرد دیگر منتقل نشود. هر چند اتوکلاو برای استریل سازی تجهیزات این محیط ها مناسب تر است، اما می توان از دستگاه التراسونیک نیز جهت پاکسازی استفاده کرد تا آلایندگی های موجود از بین بروند.

التراسونیک در صنایع خودروسازی ، صنایع دریایی

این تمیز کننده التراسونیک قادر به پاک سازی چربی، رسوبات کربن، آلودگی های انژکتورها، کاربراتورها، بلوک های سیلندر و الکتروموتورها و … نیز است. همچنین از آن جهت پاکسازی بخش های کوچکتر از جمله دوشاخه، پیچ و مهره و … نیز استفاده می شود.

این تجهیز در صنایع دریایی به منظور پاکسازی الکتروموتورهای داخلی و خارجی استفاده می شود؛ چرا که محلول التراسونیک، شستشوی قطعات آلومینیومی را به صورت ملایم و دقیق اجرا می کند و احتمال زنگ زدگی و خوردگی را به شدت کاهش می دهد.

قابل استفاده جهت تمیزکاری بردهای الکترونیک

این پاک کننده سریع در تمیزکاری بردهای کامپیوتر و موبایل و لوازم الکترونیکی نیز بسیار خوب عمل نموده و گرد و غبارهای نشسته روی این بردها را به سرعت و با قدرت بالا پاک می کند .

پیشنهاد به شما : دستگاه شستشو برد الکترونیکی

التراسونیک گوشی

التراسونیک گوشی با عنوان دستگاه آلتراسونیک موبایل نیز شناخته می شود. و از آن برای شستشوی برد گوشی استفاده می شود. برد گوشی ممکن است به علت وارد شدن آب به گوشی و یا گرد و خاک زیاد دچار اختلال در کارکرد آن شود. در این موارد برد را در داخل التراسونیک گوشی قرار داده و بعد از پاکسازی دوباره برای استفاده آماده می شود. علاوه بر برد گوشی می توان برد لپ تاپ ، کامپیوتر ، تبلت و … را نیز با استفاده از این دستگاه شستشو داد.

دستگاه التراسونیک خانگی

دستگاه آلتراسونیک علاوه بر صنایع ، در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند وسایل شخصی خود از قبیل عینک ، ساعت ، جواهرت و … را به جای بردن به مغازه های تعمیراتی و صرف هزینه در منزل خودشان شستشو دهند. به این دلیل یک عدد دستگاه اولتراسونیک خانگی خریداری کرده و از آن استفاده می کنند. ظرفیت دستگاه التراسونیک خانگی معمولا 600 میلی لیتر بوده و به راحتی می توان انواع زیورآلات مانند نقره ، طلا و پلاتین و برد گوشی را در داخل آن شستشو داد. استفاده از این دستگاه بسیار راحت بوده و افراد عادی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

دستگاه التراسونیک طلا سازی

اجزای دستگاه التراسونیک

اجزای دستگاه التراسونیک با توجه به برند و نوع ساخت ان می تواند متفاوت باشد. البته اکثر این دستگاه ها دارای اجزای مشترکی بوده و برخی امکانات آن در مدل های مختلف متفاوت بوده و بیشتر و یا کمتر می باشد.

قبل و بعد از دستگاه التراسونیک

بدنه خارجی دستگاه التراسونیک : بدنه خارجی ، قسمت بیرونی دستگاه بوده و از جنس آلومینیوم و یا استیل ضد زنگ ساخته می شود تا در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم بوده و پایداری بیشتری داشته باشد.

محفظه

محفظه در آلتراسونیک های صنعتی و خانگی متفاوت است. محفظه در دستگاه آلتراسونیک صنعتی از خود دستگاه جدا بوده و با سیم هایی به صورت جدا گانه به دستگاه متصل خواهد شد. ولی در دستگاه آلتراسونیک خانگی و یا همان عادی محفظه و خود دستگاه یکپارچه بوده و دستگاه واحدی هستند. جنس محفظه معمولا از استیل بوده تا در اثر آبی که همیشه در داخل آن وجود دارد ، دچار اکسید شوندگی نشود. ظرفیت مخزن مشخص کننده نوع دستگاه آلتراسونیک بوده و بر اساس مدل های مختلف متفاوت می باشد.

شیر تخلیه با استفاده از شیر تخلیه می توان به راحتی آب و یا محلولی که در مخزن وجود دارد را تخلیه کرد. معمولا در دستگاه های آلتراسونیک کوچک و پر مصرف این قطعه وجود ندارد. ولی اکثر دستگاه های آلتراسونیک صنعتی به دلیل بزرگ بودن مخزن دارای شیر تخلیه هستند.

سبد استیل

این قطعه مورد توجه بسیاری از خریداران است. سبد در داخل محفظه قرار می گیرد و قطعه های که قرار است شستشو داده شود در داخل سبد انداخته می شود. سبد هم از آسیب رسیدن به محفظه جلوگیری می کند و هم به راحتی می تواند قطعه شستشو داده شده را بعد از اتمام کار از محفظه خارج نمود.

دستگاه آلتراسونیک آزمایشگاهی

ژنراتور : این قطعه وظیفه تامین انرژی الکتریکی لازم برای تبدیل شدن به امواج ماورا صوت با استفاده از ترانسدیوسر بر عهده دارد. هر چه انتظار ما از دستگاه آلتراسونیک بیشتر باشد ، باید از دستگاه با ژنراتور قوی تری استفاده کنیم.

ترانسدیوسر :

ترانسدیوسر وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به امواج فراصوتی را بر عهده دارد. ترانسدیوسر یکی از مهم ترین بخش های دستگاه التراسونیک بوده ( رطوبت ساز التراسونیک ) و به دیواره های مخزن و یا کف محفظه اعمال می شود. ترانسدیوسر خود از تعدادی پیزو الکتریک تشکیل می شود. در واقع پیزوالکتریک انرژی الکتریکی را از ژنراتور گرفته و به بلور ها فشار وارد کرده و امواج ماورا صوت تبدیل می کند.

صفحه نمایش : در صفحه نمایش می توان زمان باقی مانده از شستشو ، دمای محلول و نیز روشن و خاکوش بودن دستگاه را مشاهده کرد.

تایمر :

با استفاده از تایمر می توان زمان شستشو را تنظیم کرد. معمولا در صورت وجود بیشترین میزان کثیفی ها ، زمان شستشو با دستگاه بیشتر از 20 دقیقه نخواهد شد.

دستگاه التراسونیک ایرانی

دستگاه التراسونیک

برای دستگاه التراسونیک چندین برند معروف جهانی وجود دارد. که از لحاظ کیفیت و کارایی مورد قبول بسیاری از کشور های جهان هستند.  در ایران علاوه بر اینکه می توان انواع برند های دستگاه آلتراسونیک را خریداری کرد ، دستگاه التراسونیک ایرانی با کیفیت خوب نیز تولید می شود. شرکت های متعددی در ایران این محصول را تولید کرده و در بازار عرضه می کنند. با توجه به کیفیت بالا این محصول به سرعت جایگاه خوبی در میان سایر دستگاه های آلتراسونیک پیدا کرده است .

دستگاه التراسونیک ایرانی معمولا دارای امکاناتی از قبیل صفحه نمایشگر دیجیتال ، شیر تخلیه ، تایمر ، بدنه و محفظه استیل ضد زنگ ، سبد استیل و … می باشند. این ویژگی ها باعث شده است استفاده از التراسونیک ایرانی روز به روز افزایش یابد.

امکانات دستگاه التراسونیک

 • مدل های قابل برنامه ریزی می توانند چرخه اولتراسونیک را زمانی فعال کنند که دمای فرآیند به نقطه تنظیم برنامه ریزی شده برسد
 • تمیز کردن دقیق قطعات و مواد با اندازه های مختلف
 • ردیابی توان دستگاه اولتراسونیک به طور خودکار فرکانس را هنگام تغییر بار تنظیم می کند تا از همان کاویتاسیون اطمینان حاصل شود
 • سری های دیجیتال یا مکانیکی دارد
 • نسخه های گرم شونده با سنسورهای دما و خاموش شدن خودکار موجود است
 • برخی از مدل های دستگاه التراسونیک دارای پنل کنترل مرتفع است که برای جلوگیری از آسیب و افزایش ایمنی اپراتور استفاده شده است. این مدل ازدستگاه‌های اولتراسونیک با فناوری منحصر به فرد فرکانس جارو برای حذف امواج ایستاده و مبدل‌های صنعتی پیشگام 40 کیلوهرتز، استاندارد صنعتی برای کیفیت، قابلیت اطمینان و تمیز کردن دقیق طراحی شده اند.
 • تنظیم تغییرات در سطح مایع و دمای ناشی از بار سبک یا سنگین، به طور خودکار همان قدرت اولتراسونیک را حفظ می کند. این امر به اطمینان از تمیز کردن یکنواخت تر و عملکرد ثابت، حتی با چندین کاربر یا زمانی که شرایط دستگاه تغییر می کند، کمک می کند.
 • تمیز کردن یکنواخت و دقیق در کل سطح و حفره مداوم ، تضمین می کند که حتی به شکاف های کوچک روی قطعات می رسد و آنها را تمیز می کند.
 • کنترل توان انرژی صوتی در دستگاه التراسونیک را می توان از روی 100 درصد قدرت برای بارهای معمولی تا سنگین تر یا درصد های پایین تر برای کاربردهای سبک تر و ظریف تر تنظیم کرد که به محافظت از اجزای ظریف در برابر آسیب احتمالی کمک می کند.
 • تنظیمات دما با درجات مختلف در دسترس است که می تواند بر حسب سانتیگراد یا فارنهایت تنظیم شود و از طریق پنل تعبیه شده برای دسترسی و نظارت آسان برنامه ریزی شود. این همچنین امکان کالیبراسیون مجدد راحت را در صورت نیاز در محل فراهم می کند.
 • هشدارو خاموش شدن خودکار برای ایمنی بیشتر.
 • در صورت عدم لمس کلیدهای کنترل در مدت زمان تعیین شده، پس از پایان چرخه، حالت خواب به طور خودکار با خاموش کردن سیستم، صرفه جویی در مصرف انرژی را فراهم می کند. و برای راه اندازی مجدد، باید کلیدی را فشار دهید.

عوامل موثر در کیفیت شستشو با دستگاه التراسونیک

کیفیت شستشو با دستگاه اولتراسونیک ، به عوملی مختلفی بستگی دارد که شامل: قدرت التراسونیک، نوع و جنس محلول کاربردی، فرکانس التراسونیک، سطح حرارت محلول، جنس اشیا و اجسام، نوع آلایندگی و مدت زمان شستشو است. در واقع التراسونیکی با چگالی و قدرت بالا، سبب پاکسازی کامل تر اشیا و قطعات می شود. همچنین بهتر است دمای محلول بالا باشد تا تمامی آلایندگی های موجود، به راحتی از قطعه یا اشیای مورد نظر جدا گردند. هر چه فرکانس در دستگاه التراسونیک بالا باشد، تمیزکاری قطعاتی با منافذ ریزتر؛ آسان تر صورت می گیرد.
از دیگر عوامل تاثیرگذار در بهبود کیفیت شستشو، گاززدایی محلول (Degas کردن) است. بعضی از دستگاه های اولتراسونیک با قابلیت حالت کاری دگاز طراحی شده اند که این امکان سبب شده تمامی گازهای درون محلول (اکسیژن، نیتروژن و دی اکسید کربن)، با عملکرد پالسی خارج شده و کیفیت شستشو افزایش یابد.

هدف اصلی شرکت ما ارائه محصولات با کیفت با قیمت مناسب و ضمانت معتبر می باشد.

مشاوره و ثبت سفارش

67 89 21 26 - 021

تماس با فیدارنیک
ارسال پیام
پیام و نظر خود را ثبت کنید ، کارشناسان سایت در اسرع وقت بررسی می کنند .

پیام های شما
 1. محید زاده

  من میخواستم بدونم آیا از این دستگاه برای رسوب زدایی هم میشه استفاده کرد

  • شرکت فیدارنیک

   بله دقیقا یکی از کاربردهای دستگاه التراسونیک برای رسوب زدایی می باشد.

 2. ابراهیم هاشمی

  با سلام برای شستشوی هشتبردها وکنترل بردهای ماینر از کدوم دستگاه میشه استفاده کرد ومواد مورد استفاده چی هست وقیمت دستگاه ومواد شستشو چند هست

  • شرکت فیدارنیک

   با سلام
   اقای هاشمی از همین دستگاه التراسونیک می توانید استفاده کنید

 3. زارع

  با سلام و احترام
  بنده از پرسنل شرکت گاز هستم. با توجه به کثیفی و گرفتگی فیلترهای مسیر گاز، جهت تمیزکاری فیلتر با توجه به جنس فیلترهای مورد استفاده احتیاج به دستگاه واشینگتن آلتراسونیک دارم لذا نیاز به اطلاعات کاملتری از لحاظ نوع کاربرد، مشخصات فنی و قیمت جهت سفارش گذاری دارم ممنون میشم راهنمایی فرمایید. با سپاس

  • شرکت فیدارنیک

   با سلام دوست عزیز شماره تماس قرار ندادید ، لطفا با شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید

 4. مرتضوی

  گارانتی و پشتیبانی به چه صورت هست ؟

  • شرکت فیدارنیک

   یک سال گارانتی تمام عیار و بیست سال خدمات پس از فروش

   • احمد

    سلام
    برای شستشو ابزار جراحی از کدام فرکانس باید استفاده کرد؟
    (ابزار دندانپزشکی مدنظر نیست)

پیام در واتساپ
برای ثبت سفارش و مشاوره تماس بگیرید